Dynavoice CA802BT & Magnat Signature 503 svart, stereopakke i gruppen Pakkeløsninger / Pakker for hjemmet / Stereopakker hos BRL (SETS503PKT2)
Dynavoice CA802BT & Magnat Signature 503 svart, stereopakke

Dynavoice CA802BT & Magnat Signature 503 svart, stereopakke

Signature 500-seriens utmerkede gulvstående høyttalere og Dynavoice stereo forsterker sammen i en velspillende stereopakke!

Kampanje

Pakkeløsning

Beskrivelse

Magnat Signature 500-seriens stativhøyttalere byr på en fantastisk gjengivelse og innlevelse i sin prisklasse og er en helt utmerket kombinasjon sammen. Velfungerende kombinasjon som byr på en lyd med mye finesse!

Dynavoice CA802BT er en kompakt og kraftfull stereoforsterker med Bluetooth, DAC og subwoofer-utgang. For sene musikkvelder i ro og mak finnes det også en hodetelefonutgang. Lyden er meget detaljert og naturtro som med sine håndplukkede komponenter gjør at markedets konkurrenter i prisklassen havner langt bak. Med respektable 2x80 Watts uteffekt kan denne lille besten drive de fleste stativhøyttalere, alternativt mindre gulvmodeller. Det mørkegrå chassiset er laget i aluminium for best mulig avskjermingseffekt mot støy.

  • Kompakt stereoforsterker med en trendskapende lydkvalitet
  • Høypresterende klasse D-konstruksjon basert rundt en Infineon-krets
  • Uteffekt på 2x40 Watt (8 Ohm), 2x80 Watt (4 Ohm)
  • Volumkontroll med NJW1194-krets fra japanske NJRC for lav forvrengning
  • Bluetooth 5.0 med aptX fra Qualcomm gir deg best mulig lyd.
  • Åtte innebygde EQ-moduser og tonekontroller (+/-10 dB)
  • RCA, optisk og koaksial inngang
  • USB-inngang med 32-bits/384 kHz sampling og Plug´n´Play (ingen programvare kreves)
  • Subwoofer-utgang for utvidelse i systemet med en aktiv subwoofer
  • Hodetelefonutgang på fronten
  • Displayet har valgbar tekstfarge (hvit, rød, grønn, blå, gul, cyan, oransje eller lilla)
  • Ekstern strømadapter tilpasset for høy lydkvalitet og minimal risiko for støy
  • Fjernkontroll medfølger



Svenske Dynavoice forbindes av mange med ekstremt prisgunstige og gjennomtenkte høyttalere. Nå er de klare til å entre markedet med et annet spennende produkt i en helt ny kategori, og de gjør det med bravur. 

Magnat Signature 503 er seriens kompakte og vellydende stativhøyttaler. Klippel-optimaliserte og teknisk avanserte elementer gir en stor lyd som ånder i alle registre. Følsomheten ligger på 91 dB, noe som gjør dem mindre krevende å drive for forsterkeren. Enten det er musikk eller film som skal gjengis, vil disse stilfulle høyttalerne levere en klassens beste lyd.

  • Signature 500-seriens vellydende stativhøyttalere
  • Klippel-optimalisert 170 mm mellomtone/basselement
  • Hi-Res Audio-sertifisering med et omfang opp til 53 kHz
  • Bi-wire/bi-amp terminal

Signature 500-serien
Tyske Magnat ble grunnlagt i 1973 og inngår i dag i den amerikansk-eide konsernet Audiovox. Fabrikkene er representert i over 50 land og har skapt seg et anerkjent navn for sine innovative og generøse konstruksjoner.
Signature 500-serien plasserer seg - sammen med Signature 900 - under den anerkjente og populære Signature 1100 som virkelig har gitt sine lyttere smak på hvordan kvalitets-High End kan høres ut. Serien er den naturlige etterfølgeren til Shadow-serien, men med noe teknologi hentet fra sine storebrødre har de videreutviklet teknikken, og Signature 500 retter seg mot audiofilen som i like stor grad setter pris på å nyte musikk eller film i sweet-spoten, men som har et litt strammere budsjett. En inngangsbillett til den audiofile verden kan man kalle det.

Martin Gross - ledende utviklingsingeniør - har sammen med sitt team skapt en serie høyttalere med en attraktiv prislapp, hvis teknologi og lydegenskaper hevder seg ekstremt godt mot konkurrentene på markedet. Faktisk, ved en lytting - uten å vite høyttalernes pris - ville man gjettet at det man hørte tilhørte et dyrere prisnivå!
Les mer Skjul

Dynavoice CA802BT & Magnat Signature 503 svart, stereopakke

Signature 500-seriens utmerkede gulvstående høyttalere og Dynavoice stereo forsterker sammen i en velspillende stereopakke!

Kampanje

Pakkeløsning

7998 kr
Spar
Tilbudet gjelder til og med:
Ekskl. moms

Antall:

Legg i handlevognen
Lagerstatus
Artikkelnr: SETS503PKT2
Lader ikke inkludert Lader ikke inkludert
Lader inkludert! Lader inkludert!
  • (0) Anmeldelser
  • Vurderinger
    Under kan du sette en vurdering på en skala fra 0-5. Hvis du vil kan du også skrive en kommentar til vurderingen du har valgt å gi artikkelen.
    Navnet ditt vil vises som avsender.

    This product doesn't have any reviews.

Rask leveranse 60 dagers åpent kjøp Priser er inklusive fortolling og Norsk moms
  • Spesifikasjoner
  • Produsenter: Dynavoice, Magnat
    Farge: Svart
  • Om merkevaren
  • Dynavoice
  • Du har nylig sett på
  • Lignende produkter
  • Du liker kanskje
  • Manualer/Dokument
  • Anbefalt tilbehør
Logg inn

Vår laveste pris 1-30 dager før prisavslag:

MERK. Prisen er den laveste prisen som er brukt for produktet 1-30 dager før gjeldende prisavslag ble utført. Unntaket er dersom det er foretatt gradvise reduksjoner, så vis laveste pris 1-30 dager før første prisreduksjon.