Oppgrader bilens lyd og underholdning med Kenwood DMX5020DABS og DLS Performance-høyttalere – en kombinasjon som gir deg smarte funksjoner og rå lyd uten problemer. Med Apple CarPlay, Android Auto og et par virkelig klare og kraftfulle høyttalere får du en komplett pakkeløsning som gjør hver biltur til en ren nytelse. Perfekt for deg som vil ha både stil og funksjon i bilen!
Kenwood DMX5020DABS er en smart mediareceiver med støtte for både Apple CarPlay og Android Auto - til en veldig god pris! Med denne prisgunstige 2-din har Kenwood valgt å fokusere på uunnværlige funksjoner for å gjøre bilturene dine morsommere og sikrere - utmerket for deg som vil oppgradere underholdningssystemet og ta bilen inn i det nye tiåret! I tillegg til CarPlay- og Android Auto-støtte finner du Bluetooth, støtte for ryggekamera, USB-inngang og mye mer. I tillegg til støtten for de smarte systemene, finnes det også DAB+ for radio i krystallklar kvalitet!
- 6,8" kapasitiv berøringsskjerm
- DAB+
- Apple CarPlay- & Android Auto-støtte
- Kort monteringsdybde
- Bluetooth & handsfree (mikrofon medfølger)
- 2 par lavnivå + subwoofer-utgang
- 13-bånds grafisk EQ
- Støtte for ryggekamera
DLS Performance Advantage PA6.20 er et 6,5" stort kitsystem som leverer en unik musikalitet og spillerglede, tilsvarende betydelig dyrere høyttalere, til en helt fantastisk pris. Dette er et lettlyttet kitsystem som passer alle tenkelige musikksjangre. Et perfekt valg når originalhøyttalerne i bilen har sluttet å fungere eller du føler det er på tide å oppgradere!
- 60W RMS / 120W MAX
- 3 Ohm
- Frekvensområde: 65-20.000 Hz
- 20 mm stor silke-dome diskant
- 6,5" stor midbass/mellomtone
- Gitter, diskantkopp og høyttalerkabler medfølger
DLS Performance Advantage PA5 er en 5,25" stor koaksialhøyttaler som leverer en unik musikalitet og spillerglede, tilsvarende betydelig dyrere høyttalere, til en helt fantastisk pris. Høyttaleren er lettlyttet og passer alle tenkelige musikksjangre. Et perfekt valg når originalhøyttalerne i bilen har sluttet å fungere eller du føler det er på tide å oppgradere!
- 50W RMS / 100W MAX
- 3 Ohm
- Frekvensområde: 75-20.000 Hz
- 13 mm stor mylar-diskant
- 5,25" stor midbass/mellomtone
- Selges i par
DLS Performance Advantage PA6 er en 6,5" stor koaksialhøyttaler som leverer en unik musikalitet og spillerglede, tilsvarende betydelig dyrere høyttalere, til en helt fantastisk pris. Høyttaleren er lettlyttet og passer alle tenkelige musikksjangre. Et perfekt valg når originalhøyttalerne i bilen har sluttet å fungere eller du føler det er på tide å oppgradere!
Mer informasjon om alle inkluderte produkter finnes via lenkene nedenfor!