Pakker for bilen

Filtrering Dölj filter
Filter
Pris
Merker
    ACV Bass Habit Blaupunkt B² audio Chemical Guys Connects2 Dayton Audio DLS DS18 GAS Audio Power JVC Kenwood Light Harmonic NIZLED Phoenix Gold Pioneer Rockford Fosgate Silent Coat Sony
På lager
    Nei Ja
DS18 ZXI-212LD.RG med GAS MAX A2-2500.1DL, tungt baspakke

Elleville dager

9998 kr
Spar 2492 kr
12490 kr
Ljudisolering till Skåpbil, lastutrymme bak

Pakkeløsning

4998 kr
Spar 488 kr
GAS MAX B1-28 med MAX A2-1500.1DL, basspakke

Pakkeløsning

5798 kr
Spar 698 kr
DLS 6.5

Pakkeløsning

1942 kr
Spar 498 kr
2440 kr
DLS 6.5

Pakkeløsning

1892 kr
Spar 500 kr
2392 kr
GAS MAD B1-110 med GMA152BTR, MAD X1-høyttalere & MAD A2-85.2

Elleville dager

2998 kr
Spar 900 kr
3898 kr
Vis mer...
« Forrige   1  2  3  4  ..34 Neste »

Pakker for bilen - Komplette løsninger for bilens lyd

Vi tilbyr komplette pakkeløsninger med høyttalere og forsterkere, bilstereo med høyttalere samt heftig bass med passende forsterkere. For den som søker helrenovering av den triste originale lyden kan du oppgradere skikkelig med en helhets pakke som inneholder alle lydkomponenter som behøves for å spille skjorta av hele nabolaget.

Om du er dB-jeger av rang anbefaler vi deg å se nærmere på våre SPL-kit, der vi har alt som trengs for å få sidespeil og kjever til å riste. Midbass/mellomtoner i varierende størrelser, diskanter samt delingsfilter legger grunnen i disse og ved visse tilfeller kombineres dette også med passende basskasse og forsterker.

Gjennom å velge kategori kan du se nærmere på den typen av løsning som passer dine ønsker best. I hver kategori får du mulighet til å filtrere etter pris og utførelse, noe som gjør det enklere for deg når du skal velge lyd til bilen. Har du spørsmål kan du kontakte vår hjelpsomme kundeservice på support@brl.se eller ring oss på +4619-206750.
Logg inn

Vår laveste pris 1-30 dager før prisavslag:

MERK. Prisen er den laveste prisen som er brukt for produktet 1-30 dager før gjeldende prisavslag ble utført. Unntaket er dersom det er foretatt gradvise reduksjoner, så vis laveste pris 1-30 dager før første prisreduksjon.