Brodit 805002 – ProClip. ProClip til Kia Soul. ProClip er en monteringsbrakett som monteres på bilens instrumentpanel. På ProClip kan du montere f.eks. en holder til mobiltelefonen eller håndholdt enhet. Trafikksikkert og praktisk – du har alltid enheten innen komfortabel rekkevidde. ProClip er spesielt designet for hver bilmodell og er rask og enkel å montere. Montering skader ikke bilens interiør, og du trenger ikke spesialverktøy. Laget av svart ABS-plast. Monteringsanvisning medfølger.
- Brodit ProClip
- Kia Soul 14-19
- Venstre montering
Les nøye gjennom hele anvisningen og se på bildene før monteringen begynner.
1. Bruk den medfølgende våtservietten til å rengjøre området der ProClip-festet skal monteres. Dra gummilisten på A-stolpen litt ut. Fjern beskyttelsesplast på teipstrimlene på ProClip-festet.
2. Press den vinklete nederdelen av festet inn i sprekken og fest rundt A-stolpen.
3. Press festet oppover/fremover slik at den vinklete overdelen fester seg rundt A-stolpen.
4. ProClip er ferdig montert.
Brodit ProClip
Brodits todelte monteringsløsning gir deg en installasjon som passer dine behov perfekt. Den ene delen er en enhetsholder, tilpasset akkurat din mobiltelefon, nettbrett eller annen håndholdt enhet. Sammen med denne brukes en ProClip – et monteringsfeste designet spesielt for din bilmodell. ProClip installeres helt uten skruer og uten å skade bilens interiør. Fleksibelt, stabilt og sikkert. Enklere blir det ikke!
For å finne holder til din enhet: Klikk her
For å finne feste til din bil: Klikk her
Passer til
Kia Soul 14-19
Norge
Sverige
Finland









