Supra Sublink-RCA subwooferkabel, isblå i gruppen Lyd til hjemmet / Kabler / Subwooferskabel hos BRL (215SUBLINK)
Supra Sublink-RCA subwooferkabel, isblå
Supra Sublink-RCA subwooferkabel, isblå
Supra Sublink-RCA subwooferkabel, isblå
Supra Sublink-RCA subwooferkabel, isblå

Kampanje

Supra Sublink-RCA subwooferkabel, isblå

En isblå folieskjermet RCA-subwooferkabel kobler sammen en subwooferutgang og en aktiv subwoofer og finnes i flere lengder.

Beskrivelse

Fleksibel RCA-forbindelse til subwooferen

Supra Sublink-RCA er en ferdigterminert analog subwooferkabel med én RCA-hannkontakt i hver ende. Fortinnede kobberledere, PE-isolasjon og folieskjerm er valgt for lavnivåforbindelser i én kanal. Velg lengde etter apparatene og den faktiske veien kabelen skal følge bak møblene.

  • For analog lydoverføring
  • For énkanals analogt signal
  • Én RCA-hannkontakt i hver ende
  • Fortinnede ledere av oksygenfritt kobber
  • Skjerm av aluminisert PET-folie
  • PE-isolasjon rundt lederne
  • Kapasitans 52 pF/m
  • For aktiv subwoofer eller annen mono-lavnivåtilkobling

Kobber og folieskjerm i samme kabel

Fortinnede kobberledere er omgitt av PE-isolasjon og folieskjerm. Ledermateriale, isolasjon og skjerming har dermed hver sin tydelige funksjon.

Velg lengde etter anlegget

En subwoofer med RCA-inngang mottar et analogt linjesignal fra forsterkeren eller receiveren. Denne kabeltypen skal derfor ikke drive en passiv høyttaler direkte. Finn subwooferutgangen og følg den planlagte kabelføringen, slik at du velger riktig lengde. Velg ønsket lengde og gå deretter videre til riktig variant. Unngå unødvendige kabelsløyfer, men behold litt margin for svinger og for å kunne trekke frem et apparat.

Spesifikasjoner

Type: subwooferkabel
Kontakter: 1 RCA hann til 1 RCA hann
Lengdevalg: Flere lengder
Farge: isblå
Kapasitans: 52 pF/m

Les mer Skjul

Kampanje

Supra Sublink-RCA subwooferkabel, isblå

En isblå folieskjermet RCA-subwooferkabel kobler sammen en subwooferutgang og en aktiv subwoofer og finnes i flere lengder.
Spar
Tilbudet gjelder til og med:
Ekskl. moms

Anbefalt utsalgspris: fra 400 kr

 
Antall: 
Legg i handlevognen
Lagerstatus
Leveringstid
Rask leveranse 60 dagers åpent kjøp Priser er inklusive fortolling og Norsk moms
Artikkelnr: 215SUBLINK
Lader ikke inkludert Lader ikke inkludert
Lader inkludert! Lader inkludert!

Denne artikkelen har gått ut av vårt sortiment! Sjekk ut disse:

Denne artikkelen er utsolgt! Vi anbefaler å sjekke ut:

Dette er en bestillingsvare. Vi anbefaler å sjekke ut:

Kampanje

Kampanje:
Antall:
0
Kampanjestart:
Kampanjestopp:
  • Spesifikasjoner
    • Om merkevaren
    • Supra Cables
    • Flere varianter
    • Flere i samme serie
    • Lignende produkter
    • Du liker kanskje
    • Manualer/Dokument
    • Anbefalt tilbehør
    Logg inn

    Vår laveste pris 1-30 dager før prisreduksjon:

    OBS. Prisen er den laveste prisen som ble brukt for produktet 1–30 dager før den aktuelle prisreduksjonen ble gjennomført. Unntaket er hvis det er gjort gradvise prisreduksjoner, da vises den laveste prisen 1–30 dager før den første prisreduksjonen.