Silent Power AC iPurifier 2, aktivt nettfilter i gruppen Lyd til hjemmet / Tilbehør / Nettfiltrering hos BRL (880ACIPURIFIER2)
Silent Power AC iPurifier 2, aktivt nettfilter
Silent Power AC iPurifier 2, aktivt nettfilter
Silent Power AC iPurifier 2, aktivt nettfilter
Silent Power AC iPurifier 2, aktivt nettfilter

Kampanje

Silent Power AC iPurifier 2, aktivt nettfilter

SilentPower AC iPurifier 2 renser nettstrømmen aktivt, overvåker jord og polaritet samt gir innebygd overspenningsvern.

Beskrivelse

SilentPower AC iPurifier 2 er en kompakt nettstrømrenser for lyd- og bildesystemer, utviklet for å redusere forstyrrelser direkte i strømnettet. Active Noise Cancellation III virker mot EMI- og RFI-forstyrrelser med en angitt demping på over 40 dB, samtidig som LED-indikering hjelper til med å kontrollere polaritet og jording. Enheten arbeider parallelt med nettforsyningen og er komplettert med innebygd overspenningsvern samt tilkobling for ekstra jording.

  • Active Noise Cancellation III mot EMI- og RFI-forstyrrelser
  • Over 40 dB, tilsvarende mer enn 100 ganger, angitt støyreduksjon
  • Diagnostikk for polaritet og jording via LED-indikering
  • Innebygd overspenningsvern opptil 22 000 A
  • Parallell tilkobling uten å ligge i serie med tilkoblet utstyr
  • 4 mm tilkobling for supplerende jord med Groundhog+
  • Bredt arbeidsområde på 90 til 265 V AC

Renere nett og enklere feilsøking
AC iPurifier 2 kobles direkte i en stikkontakt eller strømskinne og arbeider parallelt med resten av anlegget. Den aktive støyreduksjonen skaper et invertert signal for å motvirke høyfrekvente forstyrrelser på nettet, mens indikatorene raskt viser om polaritet eller jording må kontrolleres. Overspenningsvernet er spesifisert for opptil 22 000 A ved 1 000 V, 8/20 µs. For systemer med jordrelatert brum finnes det dessuten en 4 mm-port som kan brukes sammen med SilentPowers Groundhog+ for en supplerende jordforbindelse.

Spesifikasjoner
Produkttype: Nettstrømrenser
Støyreduksjon: Over 40 dB, mer enn 100 ganger
Støyreduksjonsteknologi: Active Noise Cancellation III
Overspenningsvern: 22 000 A ved 1 000 V, 8/20 µs
Driftsspenning: 90–265 V AC
Diagnostikk: Polaritet og jording via LED
Jordtilkobling: 4 mm for supplerende jord med Groundhog+
Mål, EU-versjon: 137 x 40 x 40 mm
Vekt, EU-versjon: 150 g

Les mer Skjul

Kampanje

Silent Power AC iPurifier 2, aktivt nettfilter

SilentPower AC iPurifier 2 renser nettstrømmen aktivt, overvåker jord og polaritet samt gir innebygd overspenningsvern.
1479 kr
Spar
Tilbudet gjelder til og med:
Ekskl. moms

Anbefalt utsalgspris: 1479 kr

 
Legg i handlevognen
Legg i handlevognen
Lagerstatus
Leveringstid 4-6 arbeidsdager
Artikkelnr: 880ACIPURIFIER2
Lader ikke inkludert Lader ikke inkludert
Lader inkludert! Lader inkludert!
Rask leveranse 60 dagers åpent kjøp Priser er inklusive fortolling og Norsk moms
  • Spesifikasjoner
    • Om merkevaren
    • Silent Power
    • Du har nylig sett på
    • Lignende produkter
    • Du liker kanskje
    • Manualer/Dokument
    • Anbefalt tilbehør
    Logg inn

    Vår laveste pris 1-30 dager før prisreduksjon:

    OBS. Prisen er den laveste prisen som ble brukt for produktet 1–30 dager før den aktuelle prisreduksjonen ble gjennomført. Unntaket er hvis det er gjort gradvise prisreduksjoner, da vises den laveste prisen 1–30 dager før den første prisreduksjonen.