Kompakt monoblokk for bass med 680W ved 1 Ohm
Recoil RL680.1 er en klasse D monoblokk som gjør jobben enkelt. Du får skikkelig med effekt for bass, smarte filtre for å få kassen til å spille som du vil, og et format som faktisk går å få plass med. Dette er en forsterker for deg som vil oppgradere bunntrykket uten å gjøre installasjonen til et helt prosjekt. Alt til en fantastisk pris!
- Klasse D monoblokk for bass
- 680W ved 1 Ohm
- 500W ved 2 Ohm
- 260W ved 4 Ohm
- Bassremote medfølger
- LPF og subsonisk for enkel innstilling
- 4-veis beskyttelse: Termisk, Spenning, Høyttaler, DC

Bygget for basskassen
RL680.1 er laget for å drive bass på ordentlig. Den spiller stabilt, holder sammen når du skrur opp, og gir deg verktøyene for å få en ren og kontrollert bass i bilen. Det er akkurat den typen monoblokk man liker når man vil ha mer trykk men fortsatt vil at alt skal låte “riktig”.
Trim bass raskt og pent
Med justerbart low pass-filter og subsonisk filter kan du bestemme hvor bassen skal begynne og hva den skal slippe å spille. Det gjør det lettere å få helheten til å sitte, uansett om du er ute etter en tight bass eller vil ha litt mer tyngde. Bass boost finnes om du vil legge på ekstra i bunnen, og med bassremote kan du justere nivået fra førerplassen uten å begynne å skru i bagasjen.
Trygg når du spiller på
4-veis beskyttelse tar hånd om de klassiske problemene (varme, spenning, høyttaler og DC), så du kan spille mer avslappet. Det kompakte chassiset gjør også at RL680.1 fungerer i mange installasjoner der større forsterkere bare blir plagsomme.
Lyd fra Recoil
Siden 2004 har Recoil hatt en enkel drivkraft: å presse hvert produkt så langt det går og maksimere hvor mye ytelse som faktisk går å få ut. Med over 50 års erfaring bak utviklingen og full kontroll over design og konstruksjon finnes kunnskapen for å gjøre det mulig. Recoil bygger forsterkere, høyttalere, midbass, DSP og tilbehør for deg som ikke nøyer deg med “ok”. Her handler det om mer effekt, mer kontroll og mer opplevelse, uten unødvendig krangel og med en hyggelig prislapp.
Spesifikasjoner
Type: Klasse D monoblokk
Effekt ved 1 Ohm (14.4V): 680W
Effekt ved 2 Ohm (14.4V): 500W
Effekt ved 4 Ohm (14.4V): 260W
Arbeidsspenning: 9V til 16V
Tomgangsstrøm (Power On): 690mA
Frekvensområde: 10 Hz til 300 Hz
SNR: 94 dB
THD+N (@1W): 0.23%
Inngangsfølsomhet (Lavt nivå): 220 mV til 12V
Bass boost: 0 til 12 dB
Subsonisk filter: 10 Hz til 35 Hz
LPF: 50 Hz til 300 Hz
Bassremote: Ja
Clip indikasjon: 1%
Sikring: 40A
Mål: 105 x 125 x 51 mm
Norge
Sverige
Finland












