Pro-Ject VC-S3, elektrisk platevasker i gruppen Lyd til hjemmet / Tilbehør / Platespillertilbehør hos BRL (10203020427)
Pro-Ject VC-S3, elektrisk platevasker
Pro-Ject VC-S3, elektrisk platevasker
Pro-Ject VC-S3, elektrisk platevasker
Pro-Ject VC-S3, elektrisk platevasker
Pro-Ject VC-S3, elektrisk platevasker

Kampanje

Pro-Ject VC-S3, elektrisk platevasker

Elektrisk platevasker som løsner smuss i vinylrillene og suger opp vaskevæsken før platen spilles igjen.

Beskrivelse

Når platerillene trenger mer enn en børste

Pro-Ject VC-S3 er en elektrisk platevasker for deg som vil gjøre mer enn å børste støvet av vinylplatene. Maskinen roterer platen mens rensevæsken fordeles med børste, og vakuumarmen suger deretter opp væske og smuss. Den magnetiske klemmen dekker etiketten, slik at rengjøringen kan konsentreres om rillene.

  • Motordrevet rotasjon med 30 o/min
  • Vakuumoppsug som kan tørke platen på omtrent to omdreininger
  • Magnetklemme som dekker plateetiketten
  • Oppsamlingstank på 2,5 liter
  • Kabinett i 5 mm aluminiumkompositt
  • For 12-tommers plater; 7 tommer krever ekstrautstyr
  • 100 ml alkoholfri Wash it 2 følger med
  • Børste, vakuumarm og ekstra selvklebende armlister følger med

Våtrens med klar arbeidsdeling

En tørr platebørste tar løst støv, men smuss dypt i rillene kan kreve våtrens. VC-S3 lar rensevæsken løsne urenhetene mens platen roterer. Deretter trekker vakuumarmen væsken bort. Ifølge Pro-Ject kan platen være helt tørr etter omtrent to omdreininger, slik at neste plate raskt kan legges på.

Ta vare på etiketten

Magnetklemmen holder platen på plass og dekker etiketten. Det er nyttig når rensevæsken skal holdes unna papiret i midten. Brukt væske samles i tanken på 2,5 liter, i stedet for å bli liggende igjen på plateoverflaten.

Et gjennomtenkt vaskesystem

Kabinettet er bygget av 5 mm aluminiumkompositt, og rotasjon og vakuum styres hver for seg. Standardutgaven er for 12-tommers plater. Et eget sett med tilpasset arm og klemme kreves for 7-tommers singler. Medfølgende Wash it 2 er ferdigblandet og uten alkohol.

Spesifikasjoner

Rensemetode: Våtvask med vakuumoppsug
Plateformat: 12 tommer (7 tommer med separat sett)
Rotasjon: 30 o/min
Oppsamlingstank: 2,5 liter
Effektforbruk ved 230 V: 800 W
Mål (B x H x D): 415 x 325 x 272 mm
Nettovekt: 8,0 kg
Inkludert: Vakuumarm, magnetklemme, børste, armlister og Wash it 2 (100 ml)

Les mer Skjul

Kampanje

Pro-Ject VC-S3, elektrisk platevasker

Elektrisk platevasker som løsner smuss i vinylrillene og suger opp vaskevæsken før platen spilles igjen.
6290 kr
Spar
Tilbudet gjelder til og med:
Ekskl. moms

Anbefalt utsalgspris: 6290 kr

 
Legg i handlevognen
Legg i handlevognen
Lagerstatus
Leveringstid 4-6 arbeidsdager
Rask leveranse 60 dagers åpent kjøp Priser er inklusive fortolling og Norsk moms
Artikkelnr: 10203020427
Lader ikke inkludert Lader ikke inkludert
Lader inkludert! Lader inkludert!

Denne artikkelen har gått ut av vårt sortiment! Sjekk ut disse:

Denne artikkelen er utsolgt! Vi anbefaler å sjekke ut:

Dette er en bestillingsvare. Vi anbefaler å sjekke ut:

  • Spesifikasjoner
    • Produsent: Pro-Ject
      Modell: VC-S3
      Type: Platevasker
      Brukes til: 12-tommers vinylplater
      Farge: Sølv
      Enhet: Stykk
      Funksjoner: 2,5 l oppsamlingstank, 30 o/min, 5 mm kabinett i aluminiumkompositt, Magnetklemme, Vakuumsug
      Strømforbruk: 800 W
      Dimensjoner (BxHxD): 415 x 325 x 272 mm
      Vekt: 8.0 kg
    • Om merkevaren
    • Pro-Ject
      Pro-Ject er et østerriksk hifi-merke med tydelig fokus på analog lydgjengivelse og gjennomtenkt konstruksjon. Siden starten på begynnelsen av 1990-tallet har ambisjonen vært å bygge platespillere og elektronikk som setter musikken i sentrum, uten unødvendige kompromisser. Produktene produseres i Europa og preges av høy mekanisk presisjon, effektiv vibrasjonskontroll og en ærlig, musikalsk balansert gjengivelse som lar vinylformatet komme til sin rett.
    • Flere varianter
    • Flere i samme serie
    • Lignende produkter
    • Du liker kanskje
    • Pro-ject platebørste
      109 kr
      Spar 50 kr
      159 kr
    • Manualer/Dokument
    • Anbefalt tilbehør
    • Pro-ject platebørste
      109 kr
      Spar 50 kr
      159 kr
    Logg inn

    Vår laveste pris 1-30 dager før prisreduksjon:

    OBS. Prisen er den laveste prisen som ble brukt for produktet 1–30 dager før den aktuelle prisreduksjonen ble gjennomført. Unntaket er hvis det er gjort gradvise prisreduksjoner, da vises den laveste prisen 1–30 dager før den første prisreduksjonen.