GAS MAX B1-28 med Bass Habit SP12001FR, 2x8 basspakke i gruppen Pakkeløsninger / Pakker for bilen / Basspakker hos BRL (SETMAXB128PKT2)
GAS MAX B1-28 med Bass Habit SP12001FR, 2x8 basspakke
GAS MAX B1-28 med Bass Habit SP12001FR, 2x8 basspakke
GAS MAX B1-28 med Bass Habit SP12001FR, 2x8 basspakke
GAS MAX B1-28 med Bass Habit SP12001FR, 2x8 basspakke
GAS MAX B1-28 med Bass Habit SP12001FR, 2x8 basspakke

GAS MAX B1-28 med Bass Habit SP12001FR, 2x8 basspakke

Kompakt 2x8" basspakke med GAS MAX B1-28 og Bass Habit SP12001FR forsterker for stabil og kraftfull bass!

Kampanje

Pakkeløsning

Beskrivelse

GAS MAX B1-28 sammen med Bass Habit SP12001FR er et basspakke som gir deg kraftfull og dynamisk bass uten å ta opp unødvendig plass i bilen. Med doble 8-tommers spesialelementer og en kompakt men sterk forsterker får du et stabilt og kontrollert lyd som løfter hver kjøretur. Perfekt for deg som vil kjenne bassen på ordentlig uten kompromisser.


GAS MAX B1-28 er den mindre passive basskassen som alltid leverer og et bevis på at du aldri skal undervurdere et mindre baselement! Med dobbelt opp av et spesialbygd 8 tommers MAX S1-element, avansert teknologi og en robust konstruksjon er denne kassen laget for deg som vil ha kraftfull bass uten å kompromisse. Perfekt for bilentusiasten som vil fylle hver kjøretur med bass som kjennes!

  • To spesialutviklede 8-tommers MAX S1-elementer
  • Dyp, kontrollert og dynamisk bass
  • 1000W RMS / 2000W MAX
  • Robust MDF-kasse med limte skjøter og doble frontpaneler for maksimal holdbarhet
  • Optimalisert slotport med minimalt luftmotstand
  • Fleksibel impedans: velg mellom 1 Ohm, 2+2 Ohm eller 4 Ohm
  • A-star metallgitter
  • Smarta føtter for enkel plassering

Bass Habit Play SPL SP12001FR er en fullregister-forsterker bygget for et tydelig formål: å spille høyt, hardt og kontrollert. Formatet er kompakt, men hva forsterkeren kan levere er alt annet enn forsiktig. Med 1210 W RMS ved 1 ohm finnes det kraft nok til å beholde full kontroll selv når volumknappen står på maks. Dette er SPL i sin reneste form, bygget for å brukes på ordentlig.

  • Fullregister mono i klasse D
  • 1210 W RMS ved 1 ohm
  • Justerbare høye- og lavepassfilter, 12 dB per oktav
  • Justerbar bass boost med valgfri frekvens
  • Bass fjernkontroll med clipping-indikator inkludert
  • Effektiv kjøling med Smart Thermal Management System
  • Belyst Bass Habit-logo på kjøleflensen
  • Avansert 5-veis beskyttelsessystem
Les mer Skjul

GAS MAX B1-28 med Bass Habit SP12001FR, 2x8 basspakke

Kompakt 2x8" basspakke med GAS MAX B1-28 og Bass Habit SP12001FR forsterker for stabil og kraftfull bass!

Kampanje

Pakkeløsning

4798 kr
Spar
Tilbudet gjelder til og med:
Ekskl. moms

Antall:

Legg i handlevognen
Legg i handlevognen
Lagerstatus
Leveringstid 1-4 arbeidsdager
Artikkelnr: SETMAXB128PKT2
  • (0) Anmeldelser
  • Vurderinger
    Under kan du sette en vurdering på en skala fra 0-5. Hvis du vil kan du også skrive en kommentar til vurderingen du har valgt å gi artikkelen.
    Navnet ditt vil vises som avsender.

    This product doesn't have any reviews.

Rask leveranse 60 dagers åpent kjøp Priser er inklusive fortolling og Norsk moms
  • Spesifikasjoner
  • Om merkevaren
  • GAS Audio Power

    GAS er et navn som hele tiden ligger lengst ut på tunga når det kommer til billyd. Det er et varemerke som tilbyr et av markedets bredeste sortiment av lydkomponenter til bil og som hele tiden fornyer og forbedrer sine produkter. Produktene forandres, men konseptet blir alltid det samme. Å tilby høykvalitative lydprodukter, til en pris som veldig få konkurrenter har mulighet til å matche - uten å noensinne gi etter på kvaliteten! 

  • Du har nylig sett på
  • GAS MAX B1-28 med Bass Habit SP12001FR, 2x8 basspakke

    Ny!

    Pakkeløsning

    4798 kr
    Spar 498 kr
  • Lignende produkter
  • Du liker kanskje
  • Manualer/Dokument
  • Anbefalt tilbehør
Logg inn

Vår laveste pris 1-30 dager før prisavslag:

MERK. Prisen er den laveste prisen som er brukt for produktet 1-30 dager før gjeldende prisavslag ble utført. Unntaket er dersom det er foretatt gradvise reduksjoner, så vis laveste pris 1-30 dager før første prisreduksjon.