Galet bra bilstereopaket med prylar fra GAS rett igjenom. Utmerket for å bytte bilstereoen og høyttalerne for Bluetooth, en freshere innredning, mange funksjoner og mye, mye bedre lyd enn originalen! Velg enkelt størrelse på høyttalerne som passer i bilen din i rullegardinmenyen.
Om du ikke har byttet stereo eller høyttalere tidligere i bilen, sørg for å sjekke ut Hva passer i min bil for å se hva som trengs for å oppgradere!
GAS MAD M130-BTN er en bilstereo som kombinerer kraftig lydbehandling med stor brukervennlighet. Med en innebygd DSP, 14-bånds EQ og justerbare delefilter tilbyr den imponerende muligheter for å skreddersy lyden i bilen. Bluetooth 5.3, avtakbar frontpanel og kompatibilitet med rattstyring gjør den til en eksepsjonelt kompetent stereo – spesielt med tanke på prisen!
- 4x50W
- Tre lavnivåutganger (2V): front, bak og subwoofer
- DSP med delefilter
- Justerbare høy- og lavpassfilter med valgbar bratthet og frekvenser
- 14-bånds equalizer med nøyaktig lydjustering
- Bluetooth 5.3 for musikkstreaming og handsfree-samtaler
- X-BASS
- FLA (Fine Level Adjustment) for individuelle høyttalerjusteringer
- Flerfarget display og knappelys med syv farger
- Fjernkontroll
- Støtte for rattstyring (bruker Pioneer-tilkobling)
GAS MAD K2/X2 er en solid lydoppgradering! Med K2/X2-serien har GAS lagt særlig mye tid og kjærlighet på de små detaljene som vil ta lyden i bilen til et helt nytt nivå, selv om du ikke planlegger å skaffe en forsterker. Hvis lavere forvrengning, høy følsomhet og en forbedret diskant høres bra ut, da er GAS MAD K2/X2 riktig høyttaler for deg!
- GAS MAD K2-54 - 5.25" kitsystem, 90W RMS / 180W MAX, 4 Ohm, 70-21.000 Hz, 91 dB følsomhet
- GAS MAD K2-64 - 6.5" kitsystem, 120W RMS / 240W MAX, 4 Ohm, 60-21.000 Hz, 92 dB følsomhet
- GAS MAD X2-54 - 5.25" koaksialhøyttaler, 80W RMS / 160W MAX, 4 Ohm, 91 dB følsomhet
- GAS MAD X2-64 - 6.5" koaksialhøyttaler, 100W RMS / 200W RMS, 4 Ohm, 92 dB følsomhet
- GAS MAD X2-694 - 6x9" koaksialhøyttaler, 130W RMS / 260W RMS, 4 Ohm, 94 dB følsomhet
Har du et par eldre høyttalere i bilen som trenger å byttes ut? X2-serien vil være et virkelig stort steg opp lydmessig. Dette er takket være høy følsomhet, som er spesielt bra for deg som planlegger å drive høyttalerne på bilstereoen. Forvrengningen har blitt finjustert og er lavere enn i tidligere serier, noe som resulterer i en klar lyd. Lydkarakteren på X2 kan beskrives som svært musikalsk med høy oppløsning - uten å bli hard i karakter når volumknappen skrus opp. En høyttalerserie som bør oppleves i din nærmeste BRL-butikk!
GAS har fylt X2-serien med høykvalitetsløsninger som forbedrer lydopplevelsen. Diskanten er en viktig del av lydbildet, og i X2-serien finner du en 13mm stor silkediskant. Denne diskanten gir en varm, nøyaktig og myk lyd som vil bli verdsatt! Takket være en nyutviklet waveguide forbedres lydspredning og gjengivelse - også i lydbygg hvor man har vært litt kreativ med plasseringen.