Spørsmål: dette handler om billyd. oversett til norsk, inkludert første rad. Kontekst:
Med GAS MAD M100-BT og Bass Habit Rebel-høyttalere får du en pen og velfungerende bilstereopakke som hever lyden i bilen uten bry. Denne kombinasjonen leverer stabil Bluetooth-tilkobling og klart lyd fra høyttalere i valgfri størrelse, perfekt for deg som ønsker en lettinstallert oppsett med god punch og balansert klang på reisen.
GAS MAD M100-BT er en enkel-DIN-stereo som kombinerer stilrent design med imponerende funksjonalitet i sin prisklasse. Som en spirituell etterfølger til den ekstremt populære GMA151BT tar MAD M100-BT alt et skritt videre, med forbedrede tilkoblingsmuligheter og ikke minst to Bluetooth-mikrofoner.
- 4x50W
- 2 par lavnivåutganger (2V)
- Sju forskjellige farger for display og knappelys
- Kort chassis
- Bluetooth 5.3
- To mikrofoner: en innebygd og en ekstern
Bass Habit Rebel R130 er et par 5.25 tommers koaksialhøyttalere du trenger hvis du leter etter et produkt som leverer virkelig høy ytelse til en pris som får deg til å smile. Med en effekttålighet på 50W RMS tilbyr R130 et klart og kraftfullt lydbilde som gjør hver biltur til en opplevelse. Som en del av den populære Rebel-serien er R130 designet for å matche perfekt med andre komponenter i samme serie.
- 5.25-tommers 2-veis koaksialhøyttalere
- 4 Ohm impedans
- Frekvensområde: 90-20.000 Hz
- 50W RMS / 100W MAX
- 85 dB følsomhet
- Selges i par
Bass Habit Rebel R100 er et par 4 tommers koaksialhøyttalere du trenger hvis du ser etter et produkt som leverer virkelig høy ytelse til en pris som får deg til å smile. Med en effekttålighet på 40W RMS tilbyr R100 et klart og kraftfullt lydbilde som gjør hver biltur til en opplevelse. Som en del av den populære Rebel-serien er R100 designet for å matche perfekt med andre komponenter i samme serie.
- 4-tommers 2-veis koaksialhøyttalere
- 4 Ohm impedans
- Frekvensområde: 105-20.000 Hz
- 40W RMS / 80W MAX
- 85 dB følsomhet
- Selges i par
Bass Habit Rebel R165 er et par 6.5 tommers koaksialhøyttalere du trenger hvis du ser etter et produkt som leverer virkelig høy ytelse til en pris som får deg til å smile. Med en effekttålighet på 60W RMS tilbyr R165 et klart og kraftfullt lydbilde som gjør hver biltur til en opplevelse. Som en del av den populære Rebel-serien er R165 designet for å matche perfekt med andre komponenter i samme serie.
- 6.5-tommers 2-veis koaksialhøyttalere
- 4 Ohm impedans
- Frekvensområde: 75-20.000 Hz
- 60W RMS / 120W MAX
- 87 dB følsomhet
- Selges i par
Bass Habit Rebel R690 er den 6x9-tommers koaksialhøyttaler du trenger hvis du ser etter et produkt som leverer virkelig høy ytelse til en pris som får deg til å smile. Spesielt utviklet for å gi en balansert lydopplevelse, tilbyr R690 en følsomhet på 88 dB, noe som betyr at den kan levere en kraftfull og klar lyd som fyller bilen din med musikk. Som en del av den populære Rebel-serien er R690 designet for å matche perfekt med andre komponenter i samme serie.
- 6x9-tommers 3-veis koaksialhøyttalere
- 4 Ohm impedans
- 60-20 000 Hz frekvensområde
- 60W RMS / 120W MAX
- 88 dB følsomhet
- Selges i par
Norge
Sverige
Finland


















