GAS MAD B2-210V sammen med Bass Habit RA1200W er et basspakke for deg som vil ha trykk og attityde i bilen uten krĂžll. Den robuste basskassen med doble 10-tommere leverer stabil bass som virkelig merkes, mens monoblokken fra Bass Habit maksimerer effekten med imponerende kraft og god verdi for pengene. Perfekt for deg som vil ha fet bass med stil og bra lydtrykk.
GAS MAD B2-210V er en tÞff, velspillende og robust basskasse med to 10"-basshÞyttalere. En skikkelig tÞff utfordrer med et hett temperament! GAS har utviklet en imponerende og veldig stilig basskasse som lÄter skikkelig bra, med god stabilitet og en robust terminal. Effektkapasiteten er pÄ 600W RMS - det betyr altsÄ at dette er en basskasse som virkelig tÄler Ä spilles hÞyt. Basskassen er kledd i filt og har broderte detaljer i oransje.
- Velspillende basskasse
- 600W RMS / 1200W MAX
- 1 / 2+2 / 4 Ohm
- 38 Hz tuning
- 2" talspole
- TĂžff GAS MAD-design
Bass Habit RA1200W er en vanvittig prisgunstig monoblokk fra Rebel-serien for alle som vil maksimere bassen i bilen - uten Ä sprenge mÄnedsbudsjettet. Denne forsterkeren kan pumpe ut hele 600W ved 1 Ohm, ytelse som er vanskelig Ä finne i denne prisklassen! Det merkes kanskje, men Bass Habit elsker konseptet "maksimal mengde Watt per krone" og RA1200W er intet unntak.
- Vanvittig prisgunstig!
- 600W RMS (1 Ohm) / 1200W MAX
- Klasse D-teknologi
- Bass fjernkontroll inkludert
- RCA-utgang for viderekobling til ytterligere en forsterker
Norge
Sverige
Finland













