Med Dynavoice Definition DF-8II 5.1 i ek får du en solid lydopplevelse der hver tone gjengis med presisjon og kraft. Gulvhøyttalerne kombinerer robust bass med finstemt detaljrikdom, mens senter- og stativhøyttalere skaper et velbalansert lydbilde. Sammen med den kraftfulle Challenger CSB-V12-subben løfter dette pakke din hjemmekino til nye nivåer av dynamikk og kontroll. En investering i tidløs lydkvalitet for ditt stue.
Dynavoice Definition DF-8II er en solid og vellydende gulvhøyttaler. Med sine doble 8" Kevlar-basselementer, et 6,5" mellomregister og en kombinasjon av softdome- og banddiskant, er DF-8II konstruert for å gjengi lyd med både dynamikk og detaljrikdom. I andre generasjon har spesielt bass- og mellomregister blitt oppgradert for å gi en enda mer kontrollert og detaljert gjengivelse. Forbedrede membraner, ny gummiopphengning og en kraftigere magnetstruktur resulterer i en høyttaler som spiller større, strammere og med bedre definisjon i hele frekvensområdet.
- Oppdaterte 8" Kevlar-basselementer med dypere bass og bedre kontroll
- 94 dB følsomhet
- 20 % større og kraftigere ferrittmagnet enn tidligere generasjon DF-8
- Forbedret 6,5" mellomregister gir mer naturlig og artikulert lyd
- Ny NBR-gummiopphengning for bedre demping og økt holdbarhet
- Hartspulverbehandlede Kevlar-membraner med høyere stivhet og renere lyd enn tidligere
Dynavoice Definition DC-5 er en svært påkostet konstruksjon, hvis prislapp gir et feilaktig inntrykk av dens lydegenskaper. Faktisk burde denne skapelsen koste betydelig mer, og kan uten tvil sammenlignes med langt dyrere konkurrenter!
- Vellydende senter med doble diskant
- Doble 5,25" mellomregister/basser i 'Bullet-proof' Kevlar
- Magnetisk avskjermet
- Gullbelagt Bi-wiring terminal med X-change
Dynavoice Definition DM-6II er en kraftfull stativhøyttaler med høy følsomhet på 92 dB og et nøye balansert lydbilde. Med et forbedret 6,5" Kevlar-basselement, kombinert med den ikoniske softdome- og banddiskanten, har DM-6II fått større dynamikk, mer kontroll og en jevnere frekvensgang enn sin forgjenger. Den andre generasjonen har blitt oppgradert med ny NBR-gummiopphengning, et forsterket Kevlar-membran med hartspulverbehandling samt et justert delefilter for en mer sammenhengende og naturlig gjengivelse. Resultatet er en høyttaler som spiller med høyere presisjon, bedre transientrespons og forbedret ytelse i de lavere frekvensene.
- Oppdatert 6,5" Kevlar-basselement for mer dynamikk og dypere bass
- 92 dB følsomhet
- 20 % større og kraftigere ferrittmagnet enn tidligere generasjon DF-8
- Justeringer i delefilteret gir jevnere frekvensgang og bedre balanse mellom registre
- Ny NBR-gummiopphengning for bedre demping og økt holdbarhet
- Hartspulverbehandlet Kevlar-membran gir stivere kon og økt kontroll
- Fire gummiføtter medfølger
Dynavoice Challenger CSB-V12 er en aktiv subwoofer som inngår i den storselgende og populære Challenger-serien, og som er skapt for å spille over det meste i prisklassen – noe den også gjør! Et stort 12" element med aluminiumscone og et klasse A/B-forsterker på hele 300 Watt RMS er noen av ingrediensene til den enestående ytelsen, som gjør seg like godt for både musikk og film. Byggekvaliteten er eksemplarisk, og du bør nesten ha hjelp ved utpakking. Bassen veier nemlig inn på 27,6 kg!
Mer informasjon om alle inkluderte produkter finnes via lenkene nedenfor!
Norge
Sverige
Finland
















