DS18 DLRING12, 12-tommers digital RGB LED-ring for høyttalere/basser
Kul og fargerik LED-ring til 12-tommers elementer som garantert setter fart på tilværelsen!
Kampanje
Beskrivelse
12" digital LED-ring i akryl fra DS18
  • Passer 12-tommers høyttalere og basselementer
  • Digital LED-belysning, krever LC-DRM Bluetoothkontroller
  • Styring via DS18 LC-app (iOS/Android)
  • Marinklassifisert, vannbestandig akrylkonstruksjon
  • Integrert 0.5" avstandsringer for montering
  • Enkel installasjon mellom høyttaler og overflate
  • Selges stykkvis
Visuell kraft
Dynamisk effekt
Bygget for marine miljøer
Spesifikasjoner
Yttermål: 12.5" (318 mm)
Innermål: 11.2" (284 mm)
Materiale: Marinklassifisert, forseglet akryl
Tykkelse: 0.5" (inkl. avstand)