Brodit ProClip, Toyota HiLux 16- i gruppen Billyd / Hva passer i min bil / Toyota / Hilux / Hilux 2015-2023 hos BRL (240855175)
Brodit ProClip, Toyota HiLux 16-
Brodit ProClip, Toyota HiLux 16-
Brodit ProClip, Toyota HiLux 16-
Brodit ProClip, Toyota HiLux 16-
Brodit ProClip, Toyota HiLux 16-

Brodit ProClip, Toyota HiLux 16-

ProClip til Toyota HiLux 16-.

Kampanje

Beskrivelse

Brodit 855175 - ProClip. ProClip er en monteringsbøyle som du fester på bilens instrumentbrett. Den utgjør en monteringsplattform for mobiltelefoner og andre enheter som du ønsker å ha innen syns- og rekkevidde i bilen. Trafikksikkert, stilig og komfortabelt! ProClip har perfekt passform, den er unikt utviklet for hver bilmodell og gir en stabil base for installasjoner.
 
ProClip er enkel å montere. Bøylen klikkes enkelt fast i spor i instrumentbrettet; du trenger ikke å bore hull, ikke bruke spesialverktøy eller skru fra hverandre instrumentbrettet. Laget av svart ABS-plast. Monteringsanvisning følger med. Monteringsplaten er utstyrt med forhåndsborrede hull som gjør montering av utstyr på ProClip enklere. Hullene passer til alle Brodit-holdere og andre produkter med standardhull, hullbildet består av en runde AMPS-hull samt to runde dobbelt-hull plassert i ulike høyder.
 
Se demo-video

  • Brodit ProClip
  • Toyota HiLux 16-
  • Center mount




Les hele instruksjonen og se på bildene før monteringen begynner.

1. Bruk den medfølgende våtservetten for å rengjøre området der ProClip-festet skal monteres. Fjern beskyttelsesplasten på de dobbeltsidige tape-remsene på ProClip-festet. Før den vinklede nederste kanten av festet inn i sporet i bunnen av luftgitteret på innsiden.

2. Trykk nedover på festets øvre del slik at den vinklede kanten kan gå inn i sporet i toppen av luftgitteret på innsiden.

3. Trykk oppover på festets øvre del slik at den dobbeltsidige tapen fester godt og den vinklede kanten går helt inn i sporet.

4. ProClip er ferdig montert.

Brodit ProClip
Brodits todelte monteringsløsning gir deg en installasjon som passer dine behov perfekt. Den ene delen er en enhetsholder, tilpasset akkurat din mobiltelefon, nettbrett eller annen håndholdt enhet. Sammen med denne brukes en ProClip - et monteringsfeste designet spesifikt for din bilmodell. ProClip installeres helt uten skruer og uten å skade bilens interiør. Fleksibelt, stabilt og sikkert. Enklere blir det ikke!

For å finne holder til enheten din: Klikk her
For å finne feste til bilen din: Klikk her 



Passar till
Toyota HiLux 16-

Les mer Skjul

Brodit ProClip, Toyota HiLux 16-

ProClip til Toyota HiLux 16-.

Kampanje

298 kr
Spar
Tilbudet gjelder til og med:
Ekskl. moms
 
Legg i handlevognen
Legg i handlevognen
Lagerstatus
Leveringstid 4-6 arbeidsdager
Artikkelnr: 240855175
  • (0) Anmeldelser
  • Vurderinger
    Under kan du sette en vurdering på en skala fra 0-5. Hvis du vil kan du også skrive en kommentar til vurderingen du har valgt å gi artikkelen.
    Navnet ditt vil vises som avsender.

    This product doesn't have any reviews.

Rask leveranse 60 dagers åpent kjøp Priser er inklusive fortolling og Norsk moms
  • Spesifikasjoner
    • Modell: Toyota HiLux 16-
      Type: ProClip
      Annet: Center mount
    • Om merkevaren
    • Brodit
    • Du har nylig sett på
    • Lignende produkter
    • Du liker kanskje
    • Manualer/Dokument
    • Anbefalt tilbehør
    Logg inn

    Vår laveste pris 1-30 dager før prisavslag:

    MERK. Prisen er den laveste prisen som er brukt for produktet 1-30 dager før gjeldende prisavslag ble utført. Unntaket er dersom det er foretatt gradvise reduksjoner, så vis laveste pris 1-30 dager før første prisreduksjon.