Brodit Holder med fjær-lås, Apple iPad 3rd Gen (A1416, A1430, A1403)  i gruppen Billyd / Smartphone til bilen / Mobilholdere hos BRL (240546395)
Brodit Holder med fjær-lås, Apple iPad 3rd Gen (A1416, A1430, A1403)
Brodit Holder med fjær-lås, Apple iPad 3rd Gen (A1416, A1430, A1403)
Brodit Holder med fjær-lås, Apple iPad 3rd Gen (A1416, A1430, A1403)
Brodit Holder med fjær-lås, Apple iPad 3rd Gen (A1416, A1430, A1403)
Brodit Holder med fjær-lås, Apple iPad 3rd Gen (A1416, A1430, A1403)

Brodit Holder med fjær-lås, Apple iPad 3rd Gen (A1416, A1430, A1403)

Holder med fjærlås til Apple iPad 3rd Gen (A1416, A1430, A1403) .

Kampanje

Beskrivelse

Brodit 546395 - Holder med fjær-lås. Denne holderen brukes når du vil ha din iPad ekstra stødig på plass og likevel lett tilgjengelig. Holderen har en cigarettkontakt for tilkobling til bilens 12 Volt uttak, slik at du alltid har et nyladet batteri!

Holderen er laget av ekstra kraftig plast og er utstyrt med en kulelås. Holderen er montert på en kuleledd og kan vinkles og dreies for å unngå refleksjoner i skjermen. Du skifter enkelt mellom stående og liggende modus ved å vri holderen til ønsket posisjon.

Skjermer bør ikke monteres på en bils instrumentbrett hvis de skjuler sikten eller blokkerer viktige betjeningsknapper. ProClip (Brodit sitt monteringsbeslag for kjøretøy) er tilpasset for montering av mindre enheter som mobiltelefoner og GPS-enheter, ProClip er ikke egnet for tunge enheter som nettbrett. I enkelte biler sitter ProClip ekstra stødig og kan da også brukes til montering av et nettbrett. Hvis du ønsker å sette et nettbrett på bilens instrumentbrett, må hver kombinasjon av nettbrett-bil vurderes nøye av deg selv for å avgjøre om en slik montering er mulig i det aktuelle tilfellet. Man bør da ta hensyn til plassering, hvor stødig ProClip sitter, og hvilken størrelse på nettbrettet du ønsker å bruke. Brodit gir ingen anbefalinger for slike montering.

En montering av nettbrett på bilens instrumentbrett skjer alltid på kundens eget ansvar. Brodit anbefaler å bruke nettbrett på bilens nakkestøtte, montert på Brodits nakkestøttefeste.

  • Brodit Holder med fjærlås
  • Apple iPad 3rd Gen (A1416, A1430, A1403)

Les gjennom hele instruksjonen nøye og se på bildene før monteringen påbegynnes.

1. Løsne skruen midt på holderen slik at du kan fjerne monteringsplaten på baksiden. Plasser monteringsplaten på ønsket sted. Skru fast monteringsplaten med de medfølgende skruene. Plasser holderen over monteringsplaten slik at skruen passer i hullet i kuleleddet. Skru fast holderen på monteringsplaten. Stram skruen slik at holderen sitter stødig på plass, men likevel kan vinkles.

2. Skyv forsiktig enheten inn sidelengs i holderen til du kjenner at den kobles ordentlig til kontakten. Plasser den kuleførte låsedelen på holderens venstre utstikkende del og trykk den på sidelengs.

3. Fjern den kuleførte låsedelen ved å dra den sidelengs bort fra holderen. Skyv forsiktig enheten ut sidelengs av holderen.

4. Holderen er ferdigmontert. Veksle mellom stående og liggende modus ved å vri holderen til ønsket posisjon.


Brodit ProClip
Brodits todelte monteringsløsning gir deg en installasjon som passer dine behov perfekt. Den ene delen er en enhetsholder, tilpasset akkurat din mobiltelefon, nettbrett eller annen håndholdt enhet. Sammen med denne brukes en ProClip - et monteringsfeste designet spesifikt for din bilmodell. ProClip installeres helt uten skruer og uten å skade bilens interiør. Fleksibelt, stabilt og sikkert. Enklere blir det ikke!

For å finne holder til enheten din: Klikk her
For å finne feste til bilen din: Klikk her 



Passer til
Apple iPad 3rd Gen (A1416, A1430, A1403)

Les mer Skjul

Brodit Holder med fjær-lås, Apple iPad 3rd Gen (A1416, A1430, A1403)

Holder med fjærlås til Apple iPad 3rd Gen (A1416, A1430, A1403) .

Kampanje

648 kr
Spar
Tilbudet gjelder til og med:
Ekskl. moms
 
Legg i handlevognen
Legg i handlevognen
Lagerstatus
Leveringstid 4-6 arbeidsdager
Artikkelnr: 240546395
  • (0) Anmeldelser
  • Vurderinger
    Under kan du sette en vurdering på en skala fra 0-5. Hvis du vil kan du også skrive en kommentar til vurderingen du har valgt å gi artikkelen.
    Navnet ditt vil vises som avsender.

    This product doesn't have any reviews.

Rask leveranse 60 dagers åpent kjøp Priser er inklusive fortolling og Norsk moms
  • Spesifikasjoner
    • Produsenter: Apple
      Modell: Apple iPad 3rd Gen (A1416, A1430, A1403)
      Type: Holder med fjærlås
    • Om merkevaren
    • Brodit
    • Du har nylig sett på
    • Lignende produkter
    • Du liker kanskje
    • Manualer/Dokument
    • Anbefalt tilbehør
    Logg inn

    Vår laveste pris 1-30 dager før prisavslag:

    MERK. Prisen er den laveste prisen som er brukt for produktet 1-30 dager før gjeldende prisavslag ble utført. Unntaket er dersom det er foretatt gradvise reduksjoner, så vis laveste pris 1-30 dager før første prisreduksjon.