Brodit 213573 – Forsterket ProClip. Med hengselfunksjon. Enkel tilgang til både skjerm og installert enhet. Forsterket ProClip monteringsplattform med hengselfunksjon som gir enkel tilgang både til bilens skjerm og den installerte enheten. Tilpasset for montering av større håndholdte enheter, for eksempel nettbrett, for daglig profesjonell bruk. Ha enheten din fastmontert i kjøretøyet for en mer effektiv, tryggere og mer komfortabel arbeidsdag! På ProClip monterer du valgfritt tilbehør, for eksempel en holder for skjerm, skriver, håndterminal, mobiltelefon eller annet håndholdt kommunikasjonsutstyr. Plasseringen er nøye utvalgt for å tilby montering av enheten innen komfortabelt syns- og rekkevidde.
Robust og sterkt monteringsfeste med hengselfunksjon. Muliggjør montering av en ekstra enhet foran skjermen i bilen, med bevart tilgang til skjermen. Du får den monterte enheten innen komfortabelt syns- og rekkevidde, og kan enkelt vinkle den opp for å få tilgang til bilens skjerm. Hengslet kan vinkles 0-180°, men vanligvis blir åpningsvinkelen rundt 90° avhengig av holderens/enhetens høyde.
ProClip er modellspesifikk, den er unikt utviklet for hver bilmodell og har perfekt passform. ProClip tilbyr en stabil monteringsplattform og finnes med flere plasseringsalternativer for de fleste bilmodeller. Diskret design som smelter godt inn i interiøret.
ProClip er enkel å montere, du klarer det på ett minutt! Du klikker enkelt ProClip fast i sprekker i instrumentpanelet, du trenger ikke bore hull eller bruke spesialverktøy, og du trenger ikke demontere instrumentpanelet. En detaljert monteringsanvisning følger med. ProClip har AMPS-hull som forenkler montering av holdere. Laget av høykvalitets ABS/Acetal-plast. Farge: svart. Utviklet og produsert i Sverige.
- Vil du kunne bytte mellom flere holdere på samme ProClip? Se Brodits MultiMoveClip.
- Brodit Forsterket ProClip
- Skoda Octavia IV 20-26
- Senterfeste, Ekstra sterk monteringsplattform
Les gjennom hele anvisningen nøye og se på bildene før monteringen starter. Det er viktig å montere ProClip-festet først: holder/utstyr bør monteres etter at ProClip er på plass.
1. Plasser festet rett over skjermen.
2. Press festet forsiktig rett ned slik at det fester seg på begge sider av rammen rundt skjermen.
3. Press festet ned slik at det sitter godt på plass.
4. ProClip ferdig montert.
Brodit ProClip
Brodits todelte monteringsløsning gir deg en installasjon som passer dine behov perfekt. Den ene delen er en enhetsholder, tilpasset akkurat din mobiltelefon, nettbrett eller annen håndholdt enhet. Sammen med denne brukes en ProClip – et monteringsfeste designet spesielt for din bilmodell. ProClip installeres helt uten skruer og uten å skade bilens interiør. Fleksibelt, stabilt og sikkert. Enklere blir det ikke!
For å finne holdere til din enhet: Klikk her
For å finne feste til din bil: Klikk her
Passer til
Skoda Octavia IV 20-26
Norge
Sverige
Finland











