Brodit Aktiv holder med USB-kabel og cigarettadapter, Samsung Galaxy Tab Active 8.0 SM-T365  i gruppen Billyd / Smartphone til bilen / Mobilholdere hos BRL (240521676)
Brodit Aktiv holder med USB-kabel og cigarettadapter, Samsung Galaxy Tab Active 8.0 SM-T365
Brodit Aktiv holder med USB-kabel og cigarettadapter, Samsung Galaxy Tab Active 8.0 SM-T365
Brodit Aktiv holder med USB-kabel og cigarettadapter, Samsung Galaxy Tab Active 8.0 SM-T365
Brodit Aktiv holder med USB-kabel og cigarettadapter, Samsung Galaxy Tab Active 8.0 SM-T365
Brodit Aktiv holder med USB-kabel og cigarettadapter, Samsung Galaxy Tab Active 8.0 SM-T365

Brodit Aktiv holder med USB-kabel og cigarettadapter, Samsung Galaxy Tab Active 8.0 SM-T365

Aktiv holder med USB-kabel og sigarettenneradapter til Samsung Galaxy Tab Active 8.0 SM-T365 .

Kampanje

Beskrivelse

Brodit 521676 - Aktiv holder med USB-kabel og cigarettadapter. Denne holderen er utstyrt med en ladekabel med cigarettkontakt for lading av enheten din. Velg mellom å koble holderens cigarettkontakt til bilens 12 Volt-uttak, eller å fjerne cigarettadapteren og koble USB-kabelen til bilens (eller stereoens) USB-kontakt. Holderen er montert på en kuleledd slik at du enkelt kan justere vinkelen for bedre visning og veksle mellom stående og liggende modus. Det er lett å sette enheten i holderen, og å ta den med seg når du forlater bilen. 12 Volt.
 
Surfbrett bør ikke monteres på en bils dashbord hvis de hindrer sikten eller blokkerer viktige betjeningsknapper. ProClip (Brodit sitt monteringsbeslag for kjøretøy) er tilpasset for montering av mindre enheter som mobiltelefoner og GPS-enheter, ProClip er ikke egnet for tunge enheter som surfbrett. I enkelte biler sitter ProClip ekstra sikkert og kan da også brukes til montering av et surfbrett. Hvis du ønsker å sette et surfbrett på bilens dashbord, må hver kombinasjon av surfbrett-bil vurderes nøye av deg selv for å avgjøre om en slik montering er mulig i det spesifikke tilfellet. Man bør da ta hensyn til plassering, hvor sikkert ProClip sitter, og hvilken størrelse surfbrett du ønsker å bruke. Brodit gir ingen anbefalinger for slike monteringer.
 
En montering av surfbrett på bilens dashbord skjer alltid på kundens eget ansvar. Brodit anbefaler å bruke surfbrett på bilens nakkestøtte, montert på Brodits nakkestøttefeste.
 
Viktig info!
For å kunne bruke USB-kabelen til overføring av lydfiler, må bilstereoen din støtte dette. Du kan enkelt teste om det fungerer ved å koble telefonen til bilstereoen med USB-ladekabelen du fikk med telefonen. Lading via USB fungerer uansett.
 
Denne produktet støtter Qualcomm QC 2.0 hurtiglading (forutsatt at enheten støtter Qualcomm QC 2.0 hurtiglading).

  • Brodit Aktiv holder med USB-kabel og sigarettenneradapter
  • Samsung Galaxy Tab Active 8.0 SM-T365

Les gjennom hele instruksjonen nøye og se på bildene før monteringen påbegynnes.
 
1. Løsne skruen midt på holderen slik at du kan fjerne monteringsplaten på baksiden.
 
2. Plasser monteringsplaten på ønsket sted. Skru fast monteringsplaten med de medfølgende skruene. Plasser holderen over monteringsplaten slik at skruen passer i hullet i kuleleddet. Stram skruen til holderen sitter godt på plass, men fortsatt kan vinkles.
 
3. Å sette enheten i holderen: Hold enheten vinklet med skjermen nedover. Plasser enhetens nederdel i holderen der åpningen mellom sidveggene er som bredest. Press enhetens overdel fremover slik at enheten ligger flatt mot holderen. Skyv enheten rett ned i holderen.
Å fjerne enheten fra holderen: Press enheten rett opp til nederdelen havner der åpningen mellom sidveggene er som bredest. Vinkle ut enhetens overdel fra holderen og løft ut enheten.
 
4. Holderen er ferdig montert.


Brodit ProClip
Brodits todelte monteringsløsning gir deg en installasjon som passer dine behov perfekt. Den ene delen er en enhetsholder, tilpasset akkurat din mobiltelefon, nettbrett eller annen håndholdt enhet. Sammen med denne brukes en ProClip - et monteringsfeste designet spesifikt for din bilmodell. ProClip installeres helt uten skruer og uten å skade bilens interiør. Fleksibelt, stabilt og sikkert. Enklere blir det ikke!

For å finne holder til enheten din: Klikk her
For å finne feste til bilen din: Klikk her 



Passer til
Samsung Galaxy Tab Active 8.0 SM-T365

Les mer Skjul

Brodit Aktiv holder med USB-kabel og cigarettadapter, Samsung Galaxy Tab Active 8.0 SM-T365

Aktiv holder med USB-kabel og sigarettenneradapter til Samsung Galaxy Tab Active 8.0 SM-T365 .

Kampanje

948 kr
Spar
Tilbudet gjelder til og med:
Ekskl. moms
 
Legg i handlevognen
Legg i handlevognen
Lagerstatus
Leveringstid 4-6 arbeidsdager
Artikkelnr: 240521676
  • (0) Anmeldelser
  • Vurderinger
    Under kan du sette en vurdering på en skala fra 0-5. Hvis du vil kan du også skrive en kommentar til vurderingen du har valgt å gi artikkelen.
    Navnet ditt vil vises som avsender.

    This product doesn't have any reviews.

Rask leveranse 60 dagers åpent kjøp Priser er inklusive fortolling og Norsk moms
  • Spesifikasjoner
    • Produsenter: Samsung
      Modell: Samsung Galaxy Tab Active 8.0 SM-T365
      Type: Aktiv holder med USB-kabel og sigarettenneradapter
    • Om merkevaren
    • Brodit
    • Du har nylig sett på
    • Lignende produkter
    • Du liker kanskje
    • Manualer/Dokument
    • Anbefalt tilbehør
    Logg inn

    Vår laveste pris 1-30 dager før prisavslag:

    MERK. Prisen er den laveste prisen som er brukt for produktet 1-30 dager før gjeldende prisavslag ble utført. Unntaket er dersom det er foretatt gradvise reduksjoner, så vis laveste pris 1-30 dager før første prisreduksjon.