Kabelsko i kobber til 25 mm² / 4 AWG-kabel
Auto-Connect L1WS4 er en pakke med 10 uisolerte kabelsko i kobber, beregnet for 25 mm² eller 4 AWG-kabel. Kabelskoene brukes for å skape rene, stabile og slitesterke kabelender ved tilkobling i skrue- eller klemmeterminaler, for eksempel i forsterkere, distribusjonsblokker eller strømfordeling. Den traktformede inngangen gjør det enkelt å føre inn kabelen og reduserer risikoen for spredte kordeler ved montering.
- Kabelsko for 25 mm² eller 4 AWG-kabel
- Leveres i pakke med 10
- Uisolert design med kobberkjerne
- Tinnbelagt overflate for beskyttelse mot korrosjon
- Traktformet åpning for enklere kabelinnføring
- Gir bedre kontaktflate og mer konsekvent tilkobling
- Egnet for både krymping og direkte festing i terminal
Renere og sikrere kabeltilkobling
Ved å samle kabelens kordeler i en kabelsko, skapes en jevn og stabil kontaktflate som forbedrer både elektrisk ledningsevne og mekanisk holdbarhet. Det reduserer risikoen for frynsete kabelender, dårlig kontakt eller kortslutning ved trange installasjoner. Kabelen kan i tillegg monteres og demonteres flere ganger uten å ta skade.
Fleksibel bruk i lyd- og elinstallasjoner
L1WS4 fungerer like godt for strømkabler som for grovere høyttalerkabler og kan brukes i alt fra forsterkere til distribusjonsblokker. For ekstra strekkavlastning og isolasjon kan kabelskoen kompletteres med krympeslange eller elektrisk tape etter montering.
Spesifikasjoner
Produsent: Auto-Connect
Type: Uisolert kabelsko
Kabelareal: 25 mm² eller 4 AWG
Antall: 10 stk
Materiale: Kobber, tinnbelagt
Lengde: 15,9 mm
Ytterdiameter: Ø 7,8 mm
Innerdiameter: Ø 7,3 mm
Norge
Sverige
Finland











