Modelltilpassede høyttalerkontakter for nyere Toyota
Auto-Connect TO01SCA2 er et par modelltilpassede høyttalerkontakter for Toyota, Mazda og Suzuki. De brukes ved bytte av originalhøyttalere og gjør det mulig å koble til ettermarkedshøyttalere uten å klippe bilens originalkabler. Med korrekt kontakt og standardiserte flatstifter blir monteringen rask, sikker og helt reversibel.
- Selges parvis
- Passer fram- og bakdører (modellavhengig)
- Ingen modifikasjon av originalkabler
- Bilspesifikke kontakter for nøyaktig passform
- Passer utvalgte modeller fra Toyota, Mazda og Suzuki - Passer Midbass
Riktig tilkobling for ny lyd
Ved å beholde bilens originalkontakt og samtidig muliggjøre tilkobling til ettermarkedshøyttalere med standardiserte flatstifter, sikres både driftssikkerhet og riktig polaritet – en forutsetning for balansert lyd. TO01SCA2 er designet for å fungere sømløst med OEM-systemer og utviklet spesielt for deg som ønsker å forenkle høyttalerbyttet.
Rask installasjon uten større inngrep
Hver kontakt er laget med nøyaktig passform mot bilens originalkontakt, hvilket eliminerer behovet for å modifisere eller lodde kablene. Installasjonen blir enkel og profesjonell – helt i tråd med bilens forutsetninger. Du sparer både tid og minimerer risikoen for feiltilkobling.
Kompatibilitet
Toyota Avalon (2020–)
Toyota Aygo X (2022–)
Toyota Camry (2020–)
Toyota Corolla E210 (2018–)
Toyota Highlander (2020–)
Toyota RAV4, 5. gen (2019–)
Toyota Yaris (2020–)
Toyota Sienna (2020–)
Toyota Tacoma (2019–)
Mazda 2 Hybrid (2022–)
Suzuki Across (2020–)
Suzuki Swace (2020–)
Norge
Sverige
Finland











