4par System One høyttalere med høyttalerveksler VSS4 i gruppen Pakkeløsninger / Pakker for hjemmet / Multiroompakker hos BRL (SETVSS4PKT1)
4par System One høyttalere med høyttalerveksler VSS4
4par System One høyttalere med høyttalerveksler VSS4

4par System One høyttalere med høyttalerveksler VSS4

Multiroom-pakke som gir deg muligheten til å kontrollere musikken din i inntil 4 forskjellige soner samtidig!

Kampanje

Pakkeløsning

Beskrivelse

Multiroom-pakke som gir deg muligheten til å kontrollere musikken din i inntil 4 forskjellige soner samtidig! Velg mellom 2 forskjellige typer høyttalere fra System One og lag din egen multiroom-løsning. For å kunne kontrollere musikken i de ulike sonene er høyttalersvitsjen VSS4 også inkludert, som enkelt kan kontrollere opptil fire soner.

System One VSS4
er en kvalitativ høyttalersvitsj som kan styre opp til fire forskjellige soner, og er ideell for multiroom-lyd. Du trenger nå bare en 2-kanals forsterker for å spille av lyd fra fire høyttalere.  Du bestemmer nøyaktig hvor du vil at den skal spilles av, og hvor høyt, takket være de separate på/av-knappene og volumkontrollene på frontpanelet på svitsjen.

VSS4 fungerer like bra i hjemmet som i restauranten eller butikken, og med svitsjens integrerte impedanskorrigering belastes ikke forsterkeren med for lav impedans, og dermed går ikke noe effekt tapt fra forsterkeren. Hver sone har dessuten en individuell A/B-høyttalersvitsj, og chassiset har en stilren svartbørstet aluminiumsfinish. Kablene kobles til via skruetilkoblingene på svitsjens bakside, og den kan ta kabler på inntil 1,5 mm².

System One IC620 er en toveis 6,5-tommers takhøyttaler til innfelt montering, med bass og vellydende diskant. Sammen med 1-tommes domediskant er denne høyttaleren er perfekt når du ønsker å fylle alle kroker i hjemmet uten å stikke seg ut eller ta opp mye plass i rommet.

Frekvensomfanget går fra 70 - 20 000 Hz med en impedans på 8 ohm. Kombiner den med følsomheten på 90 dB og en effektbestandighet på 80W RMS/160W maks. og IC620 kan garantere en utrolig fyldig og detaljrik lyd som vil imponere gang på gang!  Utvendige mål 229 mm. Monteringshull: 195 mm. Monteringsdybde: 70 mm.

System One OD420er 2-veis utendørshøyttaler med kompakt, stilren design som gir høy lydkvalitet.
UV-resistente og vannbestandige høyttalere som tåler ublidt vær, og den kompakte designen gjør at den passer lett onn på altanen eller soldekket!

Disse høyttalerne gjør seg virkelig godt på altanen eller ved bassenget. Lettdrevne høyttalere som ikke trenger mye kraft for at musikken skal høres og spiller svært godt i mellomhøye og høye registre. Høyttaleren er dreibar og kan tilpasses etter plasseringen i rommet.

Les mer Skjul

4par System One høyttalere med høyttalerveksler VSS4

Multiroom-pakke som gir deg muligheten til å kontrollere musikken din i inntil 4 forskjellige soner samtidig!

Kampanje

Pakkeløsning

4498 kr
Spar
Tilbudet gjelder til og med:
Ekskl. moms

Antall:

Legg i handlevognen
Lagerstatus
Artikkelnr: SETVSS4PKT1
  • (0) Anmeldelser
  • Vurderinger
    Under kan du sette en vurdering på en skala fra 0-5. Hvis du vil kan du også skrive en kommentar til vurderingen du har valgt å gi artikkelen.
    Navnet ditt vil vises som avsender.

    This product doesn't have any reviews.

Rask leveranse 60 dagers åpent kjøp Priser er inklusive fortolling og Norsk moms
  • Spesifikasjoner
  • Om merkevaren
  • System One
    System One er et merke som takket være korte led fra leverandør til sluttkunde kan tilby lydprodukter for hjemmet som låter mer og bedre enn det prislappen vil avsløre. Med mange års erfaring av lydprodukter til hjemmet har man i dag et sortiment med stort omfang der det rommes alt fra hjemmekino, multirom-løsninger til mikro-forsterkere!
  • Du har nylig sett på
  • Lignende produkter
  • Audio Pro A28-pakke, medium

    Pakkeløsning

    10498 kr
    Spar 2962 kr
    Audio Pro A28-paket, small

    Pakkeløsning

    6690 kr
    Spar 1790 kr
  • Du liker kanskje
  • Dayton Audio DTA-120

    LAGERSALG

    1090 kr
    Spar 508 kr
    1598 kr
  • Manualer/Dokument
  • Anbefalt tilbehør
  • Dayton Audio DTA-120

    LAGERSALG

    1090 kr
    Spar 508 kr
    1598 kr
Logg inn

Vår laveste pris 1-30 dager før prisavslag:

MERK. Prisen er den laveste prisen som er brukt for produktet 1-30 dager før gjeldende prisavslag ble utført. Unntaket er dersom det er foretatt gradvise reduksjoner, så vis laveste pris 1-30 dager før første prisreduksjon.